Nieuws

  1. HVO-Querido
  2. >
  3. Nieuws
  4. >
  5. Kamers met Kansen van Combiwel...

Kamers met Kansen van Combiwel naar HVO-Querido

13 januari, 2026

Op 1 januari 2026 is Kamers met Kansen van Combiwel naar HVO-Querido overgegaan. Kamers met Kansen biedt woonruimte en coaching aan jongvolwassenen die thuis geen stabiele of veilige plek hebben.

De coaching van Kamers met Kansen biedt de jongvolwassene een stevig perspectief om (weer) naar school te gaan, zijn dagbesteding vast te houden en een stabiele basis op te bouwen.

Bestuurder Combiwel Malika Mouhmouh: ‘De aansluiting bij HVO-Querido is een logische keuze. Dit is zowel in het belang van de jongvolwassenen als van de medewerkers.’

Bestuurder HVO-Querido, Annemiek Overboom: ‘Voor HVO-Querido sluit Kamers met Kansen goed aan; de opvang en begeleiding van jongvolwassenen past bij onze zorglijn en ons aanbod voor jongvolwassenen. We hebben namelijk een breed ondersteuningsaanbod, van wijkondersteuning tot intensieve 24-uurszorg. Jongvolwassenen krijgen met dit aanbod meer continuïteit en ontwikkelmogelijkheden.’

Voor de medewerkers van Kamers met Kansen sluit hun werk inhoudelijk en organisatorisch beter aan bij de visie en expertise van HVO-Querido. Zij komen terecht in een omgeving die volledig gericht is op maatschappelijke opvang. Hierdoor kunnen zij hun werk nog effectiever en met meer impact uitvoeren.
Voor Combiwel biedt dit de kans om zich nog sterker te richten op de essentie van de organisatie, het buurtwerk.

Deel dit bericht:

Meer lezen?

Bekijk dan al onze berichten.