Vandaag, 1 mei 2020, viert Evert Bod, teammanager van de locaties Domselaerstraat, Judith van Swethuis en de BW Oosterparkbuurt, zijn 30-jarige jubileum bij HVO-Querido.
Wat een ongelooflijke prestatie! Evert is inmiddels een ervaren rot in het vak en een zeer gewaardeerde collega -en teammanager. Om onze waardering en respect te tonen is hij vandaag door al zijn teams thuis in het zonnetje gezet, onder andere met een champagneontbijt. Zo is dit jubileum niet zomaar aan hem voorbij gegaan.
Ik ben vastevrijwiller van http://www.Phanos.Amsterdam en http://www.Kaskantine.nl . Ik woon tijdelijke in Timewoning van http://www.HVOQuerido.nl/locatie/judith-van-swethuis/ . Ik kan goedoverweg met Rinske Koolmeijer(=P.B.), Chantel Bruinhard(=P.B.), Lisanne Hager(=P.B.) en Riet Niessen(Zorgcoördinatorres van Afd. C & D Vleugel Oost) over heveel Afvalproduktserend met Papierafval, P.M.D./Afval en Bedorfende. en Overdatumsprodukten . Normaliter krijg ik Yogastherapie van hun met Yogasmuziek http://www.youtube.com/watch?v=77ozI0rw7w&t=1279s Want tijdens Zomervakantieseizoenperiode zijn hun Druk.
Vriendelijke Groeten van
Johann-Frederick te Peele .